Úvodní stránka » Aktuálně
TOPlist
 Na tomto webu jsou používány vektorové obrázky volně ke stažení zdarma:
 Openclipart,pixabay,skolkavuvalu.cz

Provoz MŠ:  6,00 - 16,00 hod.

Vážení rodiče,

vzhledem k rozsáhlým stavebním pracím v budově MŠ Vás prosíme, kdo má možnost z přihlášených dětí si děti ještě nechat doma v týdnu od 26.-30.8.2019, kdy bude v provozu pouze třída Koťátek, moc by nám to pomohlo.

Rekonstrukce sociálního zařízení ve třídě Rybiček bude probíhat i v následujích měsících, proto vás také žádáme o schovívavost :-). Organizačně se se situací musíme všichni společně poprat :-). Moc by nám pomohlo, kdyby si rodiče, kteří mají možnost, vyzvedávali děti do ukončení rekonstrukce po obědě. Odměnou nám všem bude zútulněné prostředí v naší školce, na které se velice těšíme :-).

Dále vás srdečně zveme na důležité třídní schůzky pro všechny rodiče (i ty, kteří již nějaké schůzky mají za sebou :-)), budeme řešit důležité věci,proto je účast nutná.

TŘÍDNÍ SCHŮZKY

SE BUDOU KONAT DNE 5.9.2019

OD 15,30 HODIN VE TŘÍDĚ KOŤÁTEK.

PROSÍME ZAJISTĚTE SI HLÍDÁNÍ PRO VAŠE DĚTI,

TŘ. SCHŮZKA SE KONÁ BEZ DĚTÍ. DĚKUJEME.


Milé kolegyně, provozní zaměstnanci, rodiče…

V mnohých z nás doznívají dojmy z uplynulého školního roku 2018/2019, někteří si prohlíží fotografie z prožitých událostí v naší školce a já věřím, že se v nás všech promítají příjemné vzpomínky, zážitky s dobrým pocitem zvládnutého.

Děkuji rodičům za celoroční spolupráci, za vstřícnost a ochotu, za úsměv, milá slova, která nic nestojí a přesto jsou pro každého z nás k nezaplacení.

Zajištění klidného provozu mateřské školky představuje spolupráci velkého počtu osob, které mnohdy nejsou vidět, spoustu plánování, práce a příprav, o kterých rodiče ani děti nemají tušení.  Vážím si lidí, kteří jakýmkoli způsobem ovlivnili můj život, kteří mně potěšili a pohladili na duši, ale i těch, kteří mi dávají podněty k seberozvoji. Mé poděkování oprávněně patří všem zaměstnancům mateřské školy, za jejich plné pracovní nasazení, ochotu, spolehlivost, společné řešení provozních a organizačních záležitostí a také za jejich podporu.

Školní rok 2018 / 2019 uplynul jako voda, všichni jsme zas o rok starší…. Přeji nám všem, aby začínající školní rok byl úspěšný, ve znamení vzájemné spolupráce, respektu a důvěry.

Věřím, že v novém školním roce získám pro své záměry všechny zainteresované, že koncepce školy pro další období bude naplněna a přinese škole mnoho dobrého pro její další rozvoj a bude mít za následek spokojenost Vás rodičů, dětí, zaměstnanců školy i zřizovatele.

                      Milé děti, kolegyně, provozní zaměstnanci, rodiče,

vykročme do nového školního roku s radostí a optimismem..... hodně zdraví a úspěchů!

                                                                         Bc.Plešingerová Štefanie,DiS. - ředitelka MŠ


Dobrý tip pro všechny rodiče zde: Nažehlovačky pro děti do školky

DOPORUČUJEME VŠEM.Naše MŠ zajišťuje provoz 1.-12.7.2019

Přijaté děti z jiných MŠ viz zde:

Oznámení o umístění dětí z jiných MŠ 2019
PROVOZ MŠ O LETNÍCH PRÁZDNINÁCH
viz informace zde: Informace - provoz červenec, srpen 2019Novým rodičům

doporučujeme přečtení naší nabídky adaptace nových dětí i s tím, co sebou do školky v záložce (rozkliknete na levé straně stránky): POPRVÉ DO ŠKOLKY :-)